Premac spol. s r. o.

Granum®

Style Dlažba

Style Dlažba

Doppelnocken - systém dvojitého zámku pre dokonalé uzamknutie dlažby
Pre vysoko zaťažované plochy nákladnými vozidlami s hmotnosťou nad 3,5 tony.
Pri výrobe je do betónovej zmesi primiešaná vnútorná hydrofobizácia. Tá výrazne redukuje nasiakavosť prvku voči dažďovej vode a zemnej vlhkosti, čím sa zamedzuje tvorbe výkvetov. Hydrofobizácia taktiež zlepšuje mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam.
Produkt je mrazuvzdorný a odolný voči chemickým rozmrazovacím látkam.
Výroba a kontrola našich produktov zodpovedá európskym normám.

Na špeciálnu objednávku

Otĺkaný povrch

Hrúbka dlažby 8 cm

Rustikálny vzhľad
Dokonale lámaná štruktúra hrán a historická patina na povrchu, predurčuje dlažbu Granum® pre vytvorenie rustikálnych miest s romantickým charakterom.

Dlažba Granum® je vyrobená špeciálnym otĺkaným postupom. Týmto získava rustikálnu, nepravidelne lomenú štruktúru hrán spolu s historickou patinou povrchu. Vďaka väčšiemu množstvu formátov a farieb sa posúvajú hranice nápadov a možností podstatne ďalej, ako pri bežnej dlažbe. Pre dláždené plochy so zvláštnymi požiadavkami na vzhľad a architektonické stvárnenie. Betónové kocky s imitáciou prírodného kameňa sú vhodné najmä ako dlažby vonkajšie, predovšetkým  do historických častí miest, nádvorí, kostolov, ideálna k historickým objektom, ale aj k chalupám a štýlovým rodinným domom. 

Nepravidelná lomená štruktúra všetkých hrán ponuka možnosť uloženia dlažby na všetky jej strany, vhodným riešením je použitie dlažby ako obrúbu schodiskových stupňov, výborné sa hodí ako dlažba na schody, ukladanie dlažby naležato zas plní funkciu obrubníka.


Farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti
v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií.