Premac spol. s r. o.

Lyko

Style Terasová platňa

Style Terasová platňa

Iba na pochôdzne plochy.
Pri výrobe je do betónovej zmesi primiešaná vnútorná hydrofobizácia. Tá výrazne redukuje nasiakavosť prvku voči dažďovej vode a zemnej vlhkosti, čím sa zamedzuje tvorbe výkvetov. Hydrofobizácia taktiež zlepšuje mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam.
Produkt je mrazuvzdorný, ale nie je odolný voči chemickým rozmrazovacím látkam..
Výroba a kontrola našich produktov zodpovedá európskym normám.

Štruktúrovaný povrch

Hrúbka terasovej platne 3 až 4 cm

Imitácia dreva
Hrubá štruktúra drevených vlákien, letokruhy a praskliny dreva sú zobrazené pri platniach Lyko naozaj verne. Dekoračný element s imitáciou dreva pre dotvorenie záhrady.

Betónový železničný podval. Hrubá štruktúra drevených vlákien, zvetraný, strohý, slnkom vyblednutý povrch. To musia byť staré železničné podvaly, vyrobené možno pred mnohými rokmi, položené do koľajiska a teraz znovu objavené ako dekoračný element.

Betónový šlapák s imitáciou letokruhov. Je potrebné sa pozrieť zblízka, aby ste rozoznali odrezky stromov z betónu od pravého dreva. Rozmery, letokruhy a praskliny dreva sú napodobené naozaj verne.

Terasové platne Lyko sú z betónu a majú aj všetky výhody betónu. Prvky sú vhodné na nespočetné množstvo účelov použitia v záhrade a pri úprave exteriérov, aj interiérov. Sú odolné voči mrazu a nesmú byť aj z ekologického hľadiska vystavené žiadnym rozmrazovacím prostriedkom!


Farby prezentovaných produktov sa môžu líšiť od skutočnosti
v dôsledku výrobnej technológie a techniky výroby fotografií.