Premac spol. s r. o.
Dokončiť nákup

Dlažba Altiko

plošná dlažba Altiko

Nadčasovo estetická dlažba pre štýlové stvárnenie priestorov s nepravidelne formovanou hranou. Zámková dlažba oblých tvarov je špeciálne vhodná pre pokládku do kruhu.

Altiko dlažba je svojim charakteristickým protichodne prehnutým tvarom prvkov pravou zámkovou dlažbou a zároveň je nadčasovo elegantná a funkčná. Palisády Altiko, schody a obrubníky doplňujú dlažbu Altiko na kompletný systém pre štýlovú úpravu exteriéru. Pomocou vizuálneho programu EHL®- DigiSolution je možné v harmónii s okolím tvoriť veľké aj malé plochy vrátane schodov, lemovaní atď.

Špeciálna štruktúra povrchu dáva dlažbe staromestský charakter a výnimočne atraktívny vzhľad harmonizujúci s okolím. Dlažba oblých tvarov je špeciálne vhodná na vytváranie kruhov a je predurčená pre plochy s vysokými požiadavkami na architektonické stvárnenie.

Veľa možností pokládky

Kladenie dlažby Altiko najlepšie s veľkými prvkami a s malou škárou, je osobitne nenáročné na údržbu. Dlažba je príjemná na prechod a tichá pre prejazd autom. Pokladanie dlažby s malými prvkami a širokou škárou, má predovšetkým rustikálny efekt a dlažba je zároveň ekologická, 
Špeciálne vyvinuté separáne prvky ponúkajú viac možností pre realizáciu vyznačujúcu sa technickou dokonalosťou a rafinovanosťou pokládky. 

  • ideálna pre vytváranie kruhov a oblúkov - dlažba do kruhu 
  • nepravidelne formovaná hrana
  • svojrázny šarm
  • hospodárnosť a trvanlivosť, nevyžaduje údržbu
  • univerzálnosť a mnohotvárnosť použitia
  • mrazuvzdorná dlažba odolná voči obrusnosti a mechanickým vplyvom

Staromestská dlažba

Tento betónový výrobok je charakteristický vlnovite zaoblenými tvarovkami s nepravidelne formovanou hranou. Zvlášť vynikne v atraktívnej farbe Colormix.

Farebnosť - dlažba Altiko