Premac spol. s r. o.
Dokončiť nákup

Pracovné ponuky

Regionálny obchodný zástupca (Premac, spol. s r.o. )

Miesto práce: Bratislava,Stará Vajnorská 25
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: 01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
- plat v priemere od 1650 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme nového kolegu, (kolegyňu) ktorý má skúsenosti na pozícii obchodný zástupca, má rád aktívnu prácu a chce sa posunúť ďalej. Ak rád buduješ a utužuješ vzťahy, baví ťa obchodovanie a s tým spojené dosahovanie predajných výsledkov - toto môže byť príležitosť pre teba. Ak ťa už nebaví "len sedavá" práca, neváhaj a kontaktuj nás.
Náplňou práce bude:
-Predaj a poskytovanie poradenstva pre portfólio produktov a služieb v  Bratislavskom regióne za účelom dosiahnutia plánovaných objemov, cien, EBITDY, cash flowu a pohľadávok z obchodného styku a podporovať rozvoj obchodnej a marketingovej stratégie v danom regióne.
-Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a udržiavanie súčasných
-Zodpovednosť za výsledky v pridelenom regióne a u pridelených zákazníkov
-Zodpovednosť za riešenie zákazníckych reklamácií
-Aktívna spolupráca s architektmi a projektantami a inými partnermi pri rozvoji produktového portfólia dlažieb a betónových výrobkov
-Príprava ponúk a predajno-obchodnej administratívy

Zamestnanecké výhody, benefity:

- Práca v dynamickom prostredí v spoločnosti s 27 ročnou tradíciou, ktorá je najväčším výrobcom betónových výrobkov na Slovensku
- Možnosť rozvoja a spolupráce v rámci skupiny CRH
- Služobné auto, laptop a mobil
- Príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- Finančná odmena pri pracovnom výročí, pri životnom jubileu
- vzdelávanie, športový deň

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:
24.1.2019

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači s nasledovným vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore: stavebné, strojnícke
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz: B

Kontakt:
Kontaktná osoba: PhDr. Lívia Tornyaiová
E-mail: poslať životopis

Pozícia: Strojník výroby (s príspevkom na ubytovanie )

Termín nástupu: ihneď
- 800€ základná mzda +160€ variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky (príspevok na ubytovanie, .)
(po skúšobnej dobe je možnosť úprava platu)

- Obsluhovať výrobné zariadenia vo výrobe exteriérových dlažieb v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto.
- Realizácia menších opráv na zariadení počas zmeny a realizácia práce počas veľkých opráv v rámci harmonogramu prác údržby.

- príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- finančná odmena pri pracovnom výročí
- finančná odmena pri životnom jubileu

2.12.2018

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu
- vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať

stredoškolské bez maturity,

Kontakt: tornyaiova@premac.sk, tel.: 02/ 492 79 123

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Pozícia: Pomocný strojník výroby (s príspevkom na ubytovanie )

- 700€ základná mzda +140€ variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky (príspevok na ubytovanie, .)