Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Veľkoformátová dlažba do moderných realizácií

Veľkoformátová dlažba je stále horúcim trendom. Vonkajšiemu priestoru dokáže dodať nový rozmer a zároveň pôsobí moderne a elegantne. Vedeli ste ale, kde všade ju môžete využiť?

Veľkoformátové dlažby sa hodia hlavne do moderných realizácií. Ich hladká povrchová úprava pôsobí minimalisticky a luxusne. Využiť ich môžete na všetky spevnené plochy okolo domu, ako sú chodníky či parkovacie plochy. Nemusíte sa ich báť ani v prípade, že váš priestor nie je dostatočne priestranný. Menšie priestory dokážu pekne opticky zväčšiť.

Produktová rodina City® XL je línia veľkoformátovej dlažby, ktorá sa vyznačuje svojím minimalistickým prevedením s hladkým povrchom. Je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach sivej palety a rozmeroch, pri ktorých sa modulový raster odráža od 50 x 50 cm a následne jeho násobkov.

Atraktívna City® XL trapez je horúcou novinkou medzi týmito dlažbami. Dostupná je v dvoch moderných odtieňoch v rozmeroch 50 x 50 cm. Je výnimočná vďaka svojim unikátnym šikmým tvarom a umožňuje tak neobmedzené dizajnové usporiadanie.

City® XL trapez

Naozajstnou veľkoformátovou dlažbou je novinka City® XXL v rozmeroch 100 x 50 cm a 100 x 75 cm. Táto dlažba opticky zväčší akýkoľvek priestor, a aj napriek svojim rozmerom pôsobí vkusne a minimalisticky. Je dostupná v jemných odtieňoch sivo-bielej a sivo-grafitovej.

City® XXL

Poslednou tohtoročnou novinkou je ekologická dlažba City® XL hydro, ktorá umožňuje dokonalý priesak vody do podzemia. S touto dlažbou ste skutočne bližšie k prírode. Dostupná je v krásnom minimalistickom sivo-bielom prevedení v rozmeroch 50 x 50 cm.

City® XL hydro

Veľkou výhodou produktovej rodiny City® XL je to, že všetky produkty sa môžu navzájom kombinovať a vytvoriť tak na pohľad zaujímavý, funkčný a estetický exteriérový prvok.

Súvisiace produkty