Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Seriál „Ako na to?“ v spolupráci s domácim majstrom Lukášom Urblíkom

Projekty, do ktorých sa pustíte sami, sú vždy tie najcennejšie. V tomto duchu sa niesla aj naša spolupráca s domácim majstrom Lukášom Urblíkom. Jej cieľom bolo ukázať našim sledovateľom a potenciálnym zákazníkom, že s našimi
produktami si jednoducho poradia aj svojpomocne a vznikne z toho rovnako pekná a kvalitná realizácia.

Lukáš Urblík pôsobí na platforme YouTube pod názvom Urblíkovci. Na svoj kanál pravidelne pridáva rôzne video návody na štýl „urob si sám“, ktoré sú zamerané na projekty okolo domu a záhrady. Vo svojich videách ukazuje nielen presný postup, potrebný materiál, predpokladané náklady, ale aj tipy a triky, ktoré dodajú sebavedomie každému, kto sa odhodláva začať so svojím projektom.

Spolu s Urblíkovcami sme sa pustili do spolupráce, v ktorej sme vytvorili viacdielny seriál „Ako na to?“. Projektom tohto seriálu bola stavba prístrešku pre auto, plota a príjazdovej cesty. Na stavbu plota a prístrešku boli použité plotové tvárnice Granublok®. Pre príjazdovú cestu si Urblíkovci vybrali dlažbu Graniko®, ktorá je z rovnakej produktovej rodiny.

Pozrite si aj vy, ako na to a inšpirujte sa!

Seriál dopodrobna opisuje postup prác od príprav a úplného začiatku až po záverečné úpravy a zhrnutie. Má 17 častí a každá z nich je venovaná konkrétnemu pracovnému postupu.

1. etapa: Výber materiálu, príprava podkladu a výkopové práce

2. etapa: Položenie dlažby

3. etapa: Prístrešok pre auto

4. etapa: Plot

Zhrnutie