Premac spol. s r. o.

Zámková dlažba v čistom štýle a nadčasovej elegancii

Nadčasová dlažba Cassetta s nádychom južanského šarmu vás ani po čase neomrzí. Prečítajte si päť dôvodov, prečo sa rozhodnúť práve pre ňu. Cassetta sa hodí rovnako na väčšie plochy, ako aj do dvora, ku garážam, na chodníky, nádvoria či posedenia okolo vášho domu.

5 dôvodov, prečo si vybrať dlažbu Cassetta:

1. Typický vzhľad s nádychom južanského šarmu

Typickým rysom dlažby Cassetta je prísne geometrické smerovanie v priamočiarych dráhach s rozličnými šírkami. Plocha získa nádych južanského šarmu vďaka kladeniu v štýle kamenných podláh z prírodného materiálu.

 

nepravidelné, jemne zvlnené hrany jednotlivých prvkov s hladkým povrchom

2. Dlažba na každú plochu

Cassetta vyzerá výborne na väčších plochách a s rozličnými šírkami riadkov. Navyše, nech už ju položíte kamkoľvek, nemusíte sa báť o možnosť prejazdu autom.

 

dlažba pojazdná autom

3. Jednoduché kladenie s vysokým efektom

Aby vynikol čistý a prirodzený vzhľad dlažby, v ponuke sú kompletné zostavy zložené z viacerých formátov. Ukladajú sa pravidelne lineárne, napríklad riadkovou väzbou. Kladenie je veľmi jednoduché a je vopred definované na palete. K dispozícii sú tri rôzne šírky línií prvkov.

 

dlažba Casseta a betónový plot s výsadbou

4. Variabilita formátov a farieb

Cassetta je v ponuke v odtieňoch prírodnej béžovej, krémovej, medenej hnedej a sivej a grafitovej. Systém sa skladá z desiatich formátov s jednotnou hrúbkou, ktoré sú zmiešané v jednej vrstve po 14 kusov. Dodávajú sa len kompletné vrstvy, nie jednotlivé prvky. Spotreba je 1,1 vrstvy na 1 m2, pričom 1 vrstva má plochu 0,92 m2. Na palete je 7,36 m2.

 

systém dlažby sa skladá z desiatich formátov s jednotnou hrúbkou

5. Vysoká funkčnosť bez údržby

Betónová zámková dlažba predstavuje spojenie vysokej funkčnosti a širokých dizajnových možností. Vyžaduje si minimálnu údržbu, je odolná proti pôsobeniu chemikálií a opotrebovaniu oderom. Zároveň znesie vysoké zaťaženie a umožňuje následnú funkčnosť po kladení. V prípade, že sa v budúcnosti nevyhnete ďalším stavebným úpravám, budete ju môcť rozobrať.