Premac spol. s r. o.

Záhradné platne podčiarkujú osobitný štýl

Každý si predstavuje vzhľad svojej záhrady inak. Niekto rád oddychuje na terase v prírodnom štýle, niekto uprednostňuje aktívny pohyb vo vidieckej záhrade, iný radšej trávi čas v romantickom prostredí s knihou v ruke. Vašu záhradu štýlovo doladia vkusné a kvalitné záhradné platne od spoločnosti Premac.

Záhradné a terasové platne rôznych tvarov a hrúbok, ktoré dodajú každému priestoru osobitý ráz. Dôležité je vedieť, v akom štýle sa bude niesť vaša záhrada a následne už len správne vybrať.

Platne do záhrady v rustikálnom štýle

Máte radi historický a antický štýl? Dlažba Calimera je vkusná plošná dlažba v rustikálnom štýle. Je charakteristická nepravidelnými hranami a rôznymi veľkosťami segmentov. Tieto efektné platne sa hodia do malej záhrady, aj do veľkej vidieckej záhrady, alebo úžitkových záhrad.

Platne Ester

Čistý jednoduchý štýl s prírodnými prvkami je charakteristický pre platne Ester. Štruktúra ako dlažba z prírodného kameňa s hladkým povrchom vytvára jedinečný ušľachtilý typ dlažby. Veľké platne sa hodia najmä na veľkoplošné terasy, či na miesrne vyvýšené terasy, kde vynikne ich elegantný čistý dizajn.

Exkluzívna dlažba Longara

Plošná dlažba, ktorá vynikne bridlicovo štruktúrovaným povrchom a nepravidelné hrany. Výraz jej dodáva farebné vyhotovenie pieskovo-béžovej a krémovo-grafitovej farby.

Vymývaná dlažba Deka

Platne vyrobené z vymývaného dunajského štrku s kamienkovým povrchom. Protišmyková dlažba sa hodí ako dlažba okolo bazéna, ale aj na terasy a záhradné chodníky. Schodiskové platne z toho istého materiálu ideálne prepoja terasu so záhradou čím dosiahnete jednotný vzhľad.

Formálna záhrada s platňami Aqua flair

Päť atraktívnych farieb tejto dlažby s vymývaným povrchom sa dá navzájom harmonicky kombinovať. Je vhodná aj pre náročné varianty ukladania dlažby. Vymývaná dlažba Aqua flair sa hodí do formálnej, aj prírodne ladenej záhrady.

Môj dom 8/2016