Premac spol. s r. o.

Záhrada vo svahu

Úprava exteriéru svahovitého pozemku je vždy výzvou. Jednou z možností je vytvorenie terasovitej záhrady. Spoľahlivý a bezpečný oporný múr pre spevnenie svahu môžu tvoriť aj efektívne betónové svahovky, ktoré navyše môžte vysadiť. Popínavé rastliny, kvitnúce letničky a trvalky, aj malé kríky tak časom opornú stenu svahu prirodzene skrášlia a začlenia do celkového vzhľadu záhrady.

HANGFLOR - záhradné svahové prvky, ktoré riešia spevnenie svahu v záhrade aj na pozemku do oblúka. Ich spojenie je bezpečné, vypĺňajú sa zeminou a výsadbou, tak ako aj ostatné svahovky vyrobené spoločnosťou Premac.

betónový plot z tvárnic Maclit

 

PARKFLOR - obdĺžnikové svahovky s oblými hranami ponúkajú ekonomické a rýchle riešenie, ako vyriešiť svahovitý terén. Úprava svahu pri dome zahŕňa vytvorenie terás, ktoré vznikli pomocou tvárnic. Na nových rovných plochách môže vzniknúť okrasná, i úžitková záhrada. 

Betónový plot z tvárnic s hladkým povrchom CITYFLAIR

RASTERFLOR - úprava svahu pri dome, aj ako plot deliaci jednotlivé pozemky vďaka možnej stenovej väzbe. Hranaté svahovky sa dajú využiť rôzne, kombinovať sa dajú s balkónmi pre výsadbu rastlín.

celá plocha bez zbytočnej vody vďaka dlažbe Siko

 

VARIOFLOR - svahové tvárnice pre záhrady do svahu využiteľné pre vidiecku, i mestskú architektúru. Atraktívny profilovaný povrch a oblý vzhľad tvárnic je možné otočiť dvomi rôznymi stranami  a vytvoriť tak efekt zvlneného povrchu.

plotové tvárnice Cityflair ako oporný múr

PREMAC ELKO - pevné a súvislé spevnenie svahu dosiahneme aj použitím uholníkov Premac ELKO. Používajú sa v krajinotvorbe, pri projektovaní záhradných úprav, vjazdov do garáží a vyrovnávaní terénnych rozdielov. Vzhľadom na výšku, zaťaženie a miestne pomery vám spoločnosť Premac nájde správne riešenie presne pre vás.