Premac spol. s r. o.

Z lásky k prírode - eko varianty dlažby

Inovatívne nápady pre projektovanie plôch, ktoré nezaťažujú životné prostredie, ponúkajú celú škálu možností, ako dostať funkčné a ekologické aspekty do harmónie. Už mnoho rokov sa spoločnosť Premac zaoberá problematikou dizajnu vonkajšieho priestoru, ktorý nezaťažuje životné prostredie.

Prostredníctvom intenzívnej výmeny názorov a skúseností s projektami, predstaviteľmi obcí a realizátormi a výrobcami sme zaviedli kompletný ekoprogram pre vonkajšie plochy. Ako výsledok vám dnes môžeme ponúknuť kompletnú vyspelú koncepciu pre najrôznejšie problémové oblasti.

Moderné funkčné betónové prvky, ktoré majú dlhodobú životnosť, napriek tomu nezaťažujú životné prostredie, podporujúce stvárnenie objektov, ktoré je ľuďom príjemné.

Altiko colormix - dlažba Altiko s nepravidelne formovanou hranou má staromestský charakter a výnimočne atraktívny vzhľad. Dlažba oblých tvarov je špeciálne vhodná na vytváranie kruhov a je predurčená pre plochy s vysokými požiadavkami na architektonické stvárnenie.

dlažba Altiko s nepravidelne formovanou hranou

 

Granum - s voľnými dištančnými rozperami - betónové kocky pôsobia ako pravá historická dlažba. Betónové kocky s imitáciou prírodného kameňa sú vhodné najmä ako dlažby vonkajšie, predovšetkým  do historických častí miest, nádvorí, kostolov, ideálna k historickým objektom, ale aj k chalupám a štýlovým rodinným domom.

betónové kocky GRANUM pôsobia ako pravá historická dlažba

Siko - dlažba, ktorá má patentované dištančné výstupky, vďaka ktorým udrží celú plochu bez zbytočnej vody. Tá je odvádzaná do kanálikov a na dlažbe sa tak netvoria kaluže. Vhodná dlažba pre parkoviská, plochy supermarketov a ťažko zaťažované plochy.

celá plocha bez zbytočnej vody vďaka dlažbe Siko

 

Vega zatrávňovače - vegetačné dlaždice majú veľkú vsakovaciu plochu. Zatrávňovacia dlažba plochu necháva zelenú, no zároveň ju spevňuje. Plochy vydláždené zatrávňovačkami riešia problém s odvodnením parkoviska.  

vegetačné dlaždice - VEGA zatrávňovače majú veľkú vsakovaciu plochu