Premac spol. s r. o.

Vydláždené nádvoria

Nádvorie má dlhoročnú kultúrnu tradíciu. Na jednej strane slúži ako zatienený úkryt, ktorý chráni súkromie a zároveň je to miesto stretávania a schádzania sa rodiny, prieteľov, susedov. Nádvorie, ktoré je navrhnuté starostlivo a s láskou, je ideálnym priestorom vhodným pre oddych a odpočinok a v závislosti od jeho veľkosti aj pre hry a športové aktivity.

Vďaka dostatočne veľkej ploche sa naskytuje možnosť zmeny plochy pomocou ostrovčekov pre výsadbu rastlín. Môžeme ich používať v závislosti od charakteru výsadby ako tieniace miesta počas horúcich letných dní.

Pomocou tieňovaných farieb, ako sú napríklad farby colormix, mušľová, alebo odtiene sivej a grafitovej, vzniká živý povrchový dizajn bez miešania odlišných farieb.

Nádvorie - tu si nájdete svoje miesto pre relax na čerstvom vzduchu. Či v prípade priestoru, ktorý máte k dispozícii ide o rozsiahly areál, alebo o kompaktnejší, menej nápadný priestor, môžete pre seba vytvoriť malý alebo väčší raj pomocou nápadito riešených záhonov kvetín, nízkych múrov a integrovaných miest na sedenie.

POLIGONO - dvor a spevnené plochy v záhrade

Dlažba Poligono - dvor a spevnené plochy v záhrade

SEKA - dlažba na dvor v tvare šesťuholníka

Dlažba Klasiko - úprava nádvoria pomocou dlažby Klasiko

KLASIKO - úprava nádvoria pomocou dlažby Klasiko

Dlažba Klasiko - úprava nádvoria pomocou dlažby Klasiko

ALTIKO - harmonická úprava nádvoria pomocou dlažby Altiko

Dlažba Altiko - harmonická úprava nádvoria pomocou dlažby Altiko

ALTIKO - vydláždenie dvora dlažbou Altiko v súlade s architektúrou domu

Dlažba Altiko - vydláždenie dvora dlažbou Altiko v súlade s architektúrou domu