Premac spol. s r. o.

Tento rok prevláda pocit medzi čiernou a bielou

V záhrade prevláda tento rok farebný pocit - medzi čiernou a bielou. Sivo-grafitová. Práve tento farebný melír patrí medzi najžiadanejší z rozmanitého portfólia spoločnosti Premac. Prečo? Evokuje príťažlivý farebný pocit pohybujúci sa medzi čiernou a bielou. Je to pocit efektný a zároveň aj trochu snivý a záhadný.

Premac je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku, vo svojom programe kladie dôraz na farebné zladenie. Tak, aby vyhovoval rôznym vkusom a potrebám zákazníkov, ale aby si zároveň zachovával svoj charakter. Je len samozrejmé, že spoločnosť ako líder na trhu určuje aj najnovšie farebné trendy, ktoré tento rok budú prevládať vo vašich záhradách, ale aj v okolí rodinných domov.

Rok 2016 sa nesie v duchu sivo-grafitovej
Tento farebný melír platí nielen pre betónové dlažby, ale aj pre ploty a terasové platne. Navyše, je to farba veľmi flexibilná - je kombinovateľná s bielou, sivou, grafitovou, ale aj pestrými farbami.

Najžiadanejšie Premac dlažby v sivo-grafitovej
Accordo - novinka roku 2016 s rustikálnou eleganciou. Trendový kombiformát sa snúbi s príjemným štruktúrovaným povrchom, čím vytvára dojem elegantnej plochy.
Cassetta - nadčasová elegancia s čistými líniami. Prísne geometrické smerovanie v priamočiarych dráhach s rôznymi šírkami - to je typický rys tejto dlažby.
Casseta flair - brokovaný povrch a mierne nepravidelný okraj hrán.
Cavarino - dlažba s jasnou geometrickou štruktúrou, kombinuje prvky antiky a moderny
City dlažba - elegantná dlažba mestského štýlu
City flair XXL - moderná veľkoformátová dlažba so stredomorským vzhľadom
Klasiko kombi - má jednoduchý tvar, rovné línie, eleganciu
Poligono - dlažba so vzhľadom nalámaných kameňov
Ester platne - vynačujú sa najmä svojou vysokou funkčnosťou.
Maclit oplotenie - plotové tvárnice so štiepaným povrchomUrob si sám, špeciál 2016