Premac spol. s r. o.

Príjazdová cesta a vjazd do garáže

Príjazdová cesta k rodinnému domu a vjazd do garáže má veľký vplyv na celkový dojem z budovy. Môže za to vysoký podiel spevnených plôch v okolí domu. S výberom dlažby sa preto neponáhľajte, inšpirujte sa a nechajte si poradiť u predajcov.

O vkusných kombináciách domu a okolitých spevnených plôch je možné polemizovať. Je však nesporné, že dobrý vkus sa odráža v najrôznejších štýloch. Umenie spočíva v zachovaní štýlu, alebo v ich správnej kombinácii.

Zosúladenie so štýlom budovy jej hodnotu navýši. Okrem správneho výberu dlažby a jej farieb sú dôležité aj dobre premyslené detaily, ako naríklad obrubníky, trávnikové lemy, svahovky, ktoré spolu vytvárajú harmonický dojem.

Inšpirovať sa môžte aj výberom niekoľkých dlažieb, ktoré vytvárajú príjazdové cesty k rodinným domom.

POLIGONO - príjazd do dvora môže byť atraktívny a zároveň aj ekologicky zmysluplný. Dlažba Poligono naturale má už na základe svojho škárvého vzoru vysokú nasiakavosť. Živé obrázky plôch sa dosahujú kombinovaním rôznych farieb alebo farebných odtieňov.

CASSETTA - čistý vzhľad plochy je typický pre tento typ dlažby v štýle vzhľadu prírodného kameňa. Dlažba Cassetta dá vyniknúť tehlovému domu a zároveň spolu s betónovými palisádami vkusne dotvára celkový vzhľad jeho okolia.

ALTIKO colormix - štýlové spevnené plochy vďaka zámkovej dlažbe oblých tvarov špeciálne vhodnej aj pre vytváranie obrazcov a kladenie dlažby do kruhu.

GRANUM - betónové dlažobné kocky pripomínajúce historickú dlažbu, kde hrubá štruktúra povrchu pôsobí starobyle.