Premac spol. s r. o.

Príjazd k domu - kvalitný a atraktívny

Vstupom do teplejšej časti roka viacerí riešia menšie i väčšie stavebné úpravy okolo svojho domu. Jednou z nich môže byť aj nová prístupová cesta. Ako vhodný materiál sa javí betónová dlažba spoločnosti Premac - nenáročná, vysokokvalitná a dlhou životnosťou.

môj dom 6/2017

Príjazdová cesta k domu z dlažby

Príjazdová cesta z dlažby

Úprava okolia rodinného domu zahŕňa aj spevnené plochy pre príjazd k domu. Nová prístupová cesta, ktorú tvorí betónová dlažba od spoločnosti Premac je nenáročná na pokládku, vysokokvalitná a s dlhou životnosťou.

Najčastejšie používanými materiálmi pre vybudovanie príjazdu k domu sú liaty betón, asfalt a betónová dlažba. Betón a asfalt sa ľahko poškodzujú, sú nevzhľadné a po položení už nemožno s nimi manipulovať.

Výhody betónovej dlažby

Betónová dlažba od spoločnosti Premac  má hneď niekoľko výnimočných vlastností.

  • dlažba s hrúbkou 8 cm zvládne aj vysoké zaťaženie a teda zaťaženie nie len osobným autom.   
  • pri potrebe stavebných zmien a rozkopávok je ľahko rozoberiete a ľahko vrátite do pôvodného uloženia
  • mrazuvzdorná dlažba je odolná voči povetersnostným vplyvom
  • dlažba je odolná voči oderu, opotrebenie a proti pôsobeniu chemikálií
  • dlažba vyžaduje len minimálnu údržbu
  • príjazdová cesta k domu, vjazd do garáže, dvor a úprava okolia rodinného domu nemusí byť iba v v sivej farbe, oživí ich farebná dlažba v rôznych efektných tvaroch    

Trendové dlažby s nádychom stredomoria

Dlažby ako Poligono naturaleCityflair XXL patria aktuálne k veľmi populárnym dlažbám. Poligono naturale je dlažba pôsobí dojmom nepravidelných náhodne rozmiestnených lámaných kameňov. Vyrobená je z prírodných surovín - piesku, štrku a prírodného kameniva. Dlažba Cityflair XXL má brokovaný povrch. Pôsobí čisto a elegantne, je ako stvorená pre moderné priestory.

Dlažba imitujúca prírodný kameň

Dlažba Cassetta s hladkým povrchom a Cassetta flair s brokovaným povrchom vyrobeným z kamennej drviny. V ponuke v pútavých farbách, aj v najnovšom odtieni melírovaná Sahara.

Historická dlažba

Terrturana - dlažba pripomínajúca tradičné mačacie hlavy - s podobne nepravidelným povrchom. Ich rozdielne tvary, štruktúra povrchu a kresba škár ju robia veľmi prirodzenou.
Granum - dlažba s historickou patinou sa vyrába špeciálnou metódou ostarenia povrchu. Nepravidelne lomená štruktúra hrán ju radí medzi dlažby v štýle dávnych čias.