Premac spol. s r. o.

Dobrý nápad z betónu - zámková City dlažba

Potrebujete upraviť okolie svojho domu a chcete, aby bolo nielen pekné, ale aj funkčné? Potom je vaša voľba jasná. Prečítajte si niekoľko dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre Citydlažbu.

Citydlažba od spoločnosti Premac nie je v jej portfóliu žiadnou novinkou, naopak, vybudovala si už pozíciu stálice. Je dostupná už v štyroch moderných farebných odtieňoch. Navyše, pri hrúbke 6 cm spĺňa všetky pevnostné parametre , takže budete mať bez problémov zjazdnú dlažbu.

Betón je klasika a kvalita

Betón sa vyznačuje pevnosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a výnimočnou tvárnosťou. Tieto vlastnosti sa pretavujú aj do dlažby, ktorá je vyrobená z kvalitných betónových surovín a svoj vzhľad nadobúda pri úprave povrchu najmodernejšími technológiami.

Ujasnite si na začiatku

Povrch a kamenný obrys dlažby určia celkový vzhľad priestoru. Farebné ladenie a variant kladenia dlažby potom dotvoria harmonický celok. Citydlažba je klasická dlažba s rovným, mierne fazetovým povrchom z kamennej drviny, ktorý dokonale zapadne k štýlu nenápadnej elegancie.

Kam s ňou?

Hodí sa takmer všade. Či už rozmýšľate o inovovaní príjazdu k domu, do dvora a ku garážam, alebo priamo o chodníkoch, nádvorí a posedení okolo domu, ste na správnej adrese.

Čo k tomu?

Dlažbu bez problémov skombinujete s Ďalšími výrobkami z programu firmy - ideálne s minipalisádami a palisádami City. Hodia sa na lemovanie záhonov, ako ibrubníky, na výstavbu schodov, spevnenie svahov či len ako dizajnový prvok.

Kladenie dlažby je hračka

Pri kladení tejto dlažby oceníte vopred roztriedené prvky v kombinovanej forme so všetkými tromi formátmi. Dôležité je dodržať známe pravidlo kladenia jednotlivých prvkov z viacerých načatých paliet.

Maximálny efekt, minimálna údržba

Zámková dlažba si vyžaduje minimálnu údržbu, je odolná voči pôsobeniu chemikálií a opotrebovaniu oderom. Zároveň znesie vysoké zaťaženie a umožňuje následnú funkčnosť po kladení.

10 dôvodov pre Citydlažbu

  • ponúka moderný vuhľad a trendové farby
  • má dlhú životnosť a výbornú funkčnosť
  • je preverená časom a zároveň sa inovuje
  • pri hrúbke 6 cm je bezproblémovo zjazdná
  • ľahšie sa s ňou manipuluje pri kladení
  • hodí sa takmer na všetky spevnené ploty
  • ponúka vysokú variabilitu vďaka rôznym tvarom a farbám
  • vyžaduje si minimálnu údržbu
  • je odolná proti chemikáliám, oderom, poveternostným vplyvom, je mrazuvzdorná

Zdroj: Špeciál Stavba 2014