Premac spol. s r. o.

Dlažbové trendy 2014

Aquaflair terasové platne 

Aquaflair terasové platne - vymývané terasové platne s opracovaným povrchom sú "non plus ultra", pokiaľ ide o elegantný dizajn terasy. Vymývaný povrch dodáva platniam ich elegantný vzhľad. Päť atraktívnych farieb je možné harmonicky navzájom kombinovať a vytvoriť tak základ pre mnohé náročné varianty pokládky.

Longara platne

Markantným znakom platne Longara je jej exkluzívny formát 60 x 30 x 5 cm. Nové, priateľské farebné tóny grafitovo-krémovej a pieskovo-béžovej mierne nepravidelne štruktúrovaného povrchu zosilňujú výraznú kresbu škár vydláždenej plochy.

Dlažba Cityflair

Cityflair - elegancia dosiahnutá ušľachtilýmpovrchom s prírodným kamenivom, moder-ný vzhľad s miernou fázou, v kombináciis efektívnou hrúbkou 6 cm a kombinovanýmformátom. V ponuke na výber zo širokej farebnej škály trendových farieb.

Cassettaflair

Cassettaflair - prírodný vzhľad obohatenýtrendovým flair povrchom - to je charakteristika tejto nadčasovej dlažby. Plocha tvorenákombináciou rôznych formátov vytváraatraktívne stvárnenia pre náročných.Hrúbka 8 cm a moderné prírodné farebné odtiene sú zárukou spokojnosti.

City dlažba

Mierne fazetovaný povrch,„mestský“ vzhľad a hrúbka 6 cm sú atribúty, ktoré robia z tejto dlažby atraktívneho lídra vo svojejkategórii. Na výber sú štyri trendové farebné varianty. Ďalšia výhoda: prvky sú už roztriedenév kombinovanej forme pre jednoduchšiu pokládku.

V štýle dlažby z prírodného kameňa - Cassetta

V štýle dlažby z prírodného kameňa prináša dlažba Cassetta nádych južanského temperamentu. Je to vďaka špeciálne prevedeným mierne nepravidelným hranám jednotlivých prvkov, čo na ploche vytvára atraktívny vzhľad so špárami. Určite zaujme aj pútavými farebnými odtieňmi. Aby čo najlepšie vynikol prirodzený vzhľad dlažby Cassetta, ponúkame rôzne formáty ako kompletné zostavy.

City palisády

Ideálne pre lemovanie záhonov, vhodné aj ako obrubníky, pre výstavbu schodov a spevnenie svahov alebo jednoducho len ako dizajnový prvok.

Svahovky Hangflor 

Oporný svahový systém, obzvlášť vhodný na tvarovanie do oblúka. Váš svah bude bezpečný a krásny.