Premac spol. s r. o.

Dlažba v záhrade

S mnohorakými verziami dlažby, doplnenými o plotové systémy, schody a palisády pre svahy a betónové ploty, vám ponúkame vhodné prvky pre atraktívne terénne úpravy.

Úprava okolia rodinného domu dopĺňa a zvyšuje hodnotu bývania v ňom. Či už ide o záhradné chodníky, schody, alebo terasy, o obrubníky pozdĺž okraja kvetinových záhonov alebo o spevnenie svahov, umenie atraktívneho vytvorenia záhrady spočíva vždy v optimálnom vzájomnom zladení formy a funkcie.  

Poligono - dlažba v záhrade so vzhľadom prírodného kameňa

 

Dlažba Granum - historická dlažba sa hodí do záhrad pre záhradné chodníky, aj ako dlažba pod altánok. Historické dlažobné kocky sa hodia do záhrad rodinných domov, aj k chalupám.

Dlažba Cassetta flair v štýle z prírodného kameňa

 

Cassetta flair - odtiene sivej a grafitovej - v štýle dlažieb z prírodného kameňa. Dlažba má brokovaný povrch a mierne nepravidelný okraj hrán. Skladá sa z desiatich prvkov, ktoré sa kladú rovnobežne.

City palisády pre ohraničenie dlažby

 

Dlažba so vzhľadom prírodného kameňa Poligono - najmä dlažby malých formátov sú vhodné pre vyplnenie a ohraničenie plôch. Efekt plochy sa olemovaním, oplotením, alebo malými záhonmi rastlín zdôrazní, prípadne zhodnotí. To platí najmä vtedy, keď plochu potrebujeme oživiť. Vzájomná súhra svetlých a tmavých farieb poskytuje efektný kontrast.

Dlažba Granum - historiská dlažba pre záhradné chodníky, aj ako dlažba pod altánok

 

Záhradná dlažba Graniko - Graniko vytvára pôvabný chodník do záhrady. Technológia ostarenia povchu prináša prírodný vzhľad.

Záhradná dlažba Graniko pre pôvabný chodník do záhrady