Premac spol. s r. o.

City flair XXL - ideálna dlažba do (ne)náročných záhrad

Čistý, vzdušný priestor záhrady nenáročnej na údržbu vytvoríme vhodnou dlažbou prepojenou s rastlinami, ako aj štrkom alebo kameňom, pričom práve dlažba je základným prvkom, ktorý celý priestor prepojí a dodá mu špecifický ráz.

Pravidelné dláždené a spevnené okolo domu, ktoré sa vzájoomne vyvažujú a tvoria harmonický celok. Do takéhoto konceptu zapadá kvalitná dlažba, ktorá pôsobí prirodzene a vzhľadom neprebíja ostatné prvky v záhrade a v okolí domu.

Dlažba City flair XXL - ušľachtilá a elegantná

Dlažba, ktorú možno pri ukladaní vzájomne kombinovať a vytvárať tak celý rad rozličných variantov. Dlažba vo veľkom formáte s južanskou farebnosťou sa hodí do záhrad s nádychom stredomoria kde dominujú dláždené plochy s kombináciou kameňa, štrku a drevín. Hodí sa však aj ako dlažba do modernej záhrady s veľkými plochami pre zábavu a relax. Jej hrúbka 8 cm sa hodí aj na plochy s väčšou záťažou.

Dlažba City flair

Klasická dlažba vhodná pre vydláždenie plochy elegantných a vizuálne zaujímavých priestorov. Brokovaný povrch s miernou fázou a so štruktúrou kamennej drviny a tri rôzne formáty ideálne uložené do efektívneho kombiformátu, pre ľahké uloženie dlažby sú jej typickými znakmi.

Obe dlažby možno vhodne kombinovať s palisádami, blokovými schodmi, prvkami pre múry a ploty.
Melírované dlažby vyžadujú pre dokonalý efekt uloženia a farebnej jednoty musia byť prvky kladené z viacerých načatých paliet.

MôjDom 10/2016