Premac spol. s r. o.

Pracovné ponuky

Reklamačný a ISO špecialista

Pracovná ponuka: Hľadáme  kandidátov na pozíciu reklamačného technika v kombinácii s koordinátorom ISO. Úlohou pracovníka na tejto pozícii bude riešiť komerčné i kvalitatívne zákaznícke reklamácie v kombinácii s implementáciou legislatívnych a firemných ISO požiadaviek a štandardov.

Kľúčové úlohy a zodpovednosti

- Riešenie zákazníckych komerčných a kvalitatívnych reklamácií
- Spolupráca na technických riešeniach a znižovaní počtu reklamácií
- Zapracovanie a vedenie dokumentácie reklamácií, zaisťovať ich vyhodnotenie a ukončenie
- Implementácia a riadenie ISO postupov a politík pre všetky činnosti v rámci spoločnosti
- Koordinácia činností ISO a dokumentácie (vrátane aktualizácie) vo vzťahu k ISO
- Príprava auditov, jednanie s certifikačnými orgánmi, revízie noriem a dokumentácie, školenie interných audítorov

Profil kandidáta

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou - technické, prírodovedné, ekonomické zameranie
- Požadovaná prax min. 2 roky v oblasti ISO, zákazníckeho servisu, predaja alebo reklamácií
- Skúsenosti s riadením projektov
- Oprávnenia v  súlade s platnou legislatívou: Interný audítorv súlade s ISO štandardmi 9000, 14000 a 18000·    - Znalosť MS Office
- Znalosť anglického jazyka

Žiadosti

Svoju žiadosť zašlite na e-mail: recruitment@sk.crh.com alebo osobne zástupcom oddelenia Ľudských zdrojov. Všetkým kandidátom garantujeme maximálnu diskrétnosť počas celého výberového konania.

Vodič VZV

Pozícia: Vodič vysokozdvižného vozíka
Miesto práce:
Bratislava, Stará Vajnorská 25
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu:
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- príjem a uskladnenie tovaru.
- vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich príprava na expedíciu.
- preberanie a odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly.
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca:

- preukaz na obsluhu VZV - skúsenosti na podobnej pozícii výhodou - vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať
Hľadáme zodpovedných ľudí orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu.

Pozícii vyhovujú uchádzači s nasledovným vzdelaním:  stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie

Kontakt: recruitment@sk.crh.com, tel.: 034/ 7765 111

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Strojník výroby

Pozícia: Strojník výroby
Miesto práce: Bratislava,Stará Vajnorská 25
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou

- obsluha technologického zariadenia súvisiaceho s výrobou zámkovej dlažby a betónových výrobkov
- evidencia denných hlásení výroby, porúch a mimoriadnych udalostí
- kontrola parametrov vyrábaného výrobku a kvality betónovej zmesi.
- kontrola funkčnosti technológie

Požiadavkyna zamestnanca:

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu
- vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať

Pozícii vyhovujú uchádzači s nasledovným vzdelaním:

stredoškolské bez maturity,
stredoškolské s maturitou,
nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie

Kontakt: recruitment@sk.crh.com, tel.: 034/ 7765 111