Otváracie hodiny

 • Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že otváracie hodiny Zákazníckeho servisu 
  na pobočkách spoločnosti Premac, spol. s r. o. v Bratislave, Zvolene a Košiciach sú 
  od 1. apríla 2014 do 31. októbra 2014: 

 • Pondelok - Piatok    6:30 - 17:00 hod.

 

Poradenské dni

 • Každý piatok od 01.03.2014 do 31.10.2014, v čase od 8:00 do 17:00 hod. Vám na vybraných výstavných plochách budú obchodní zástupcovia spoločnosti Premac poskytovať odborné poradenstvo v oblasti zámkovej dlažby a ostatných betónových výrobkov. Poradia Vám s ich výberom, kúpou a správnou pokládkou. Radi odpovedia na všetky otázky a spolu s Vami nájdu to správne riešenie. Zdarma a nezáväzne. Viac informácií.

Vyhlásenia o parametroch

 • Od 1. 7. 2013 je povinnosťou výrobcov a dovozcov stavebných výrobkov vyrábaných podľa harmonizovaných európskych noriem prikladať pri ich predaji, nové sprievodné dokumenty:
  - značku (štítok)
  CE,
  - vyhlásenie o parametroch
  , ktoré nahrádza doterajšie vyhlásenie o zhode.

  Na základe týchto požiadaviek poskytuje Premac, spol. s r.o. k svojim výrobkom vyhlásenia o parametroch, ktoré vám na vyžiadanie zašleme a súčasne sú dostupné na našej webovej stránke v časti Zákaznícka podpora/ certifikáty/ vyhlásenia o parametroch.

 

 

DigiSolution

 • Plánujete kúpu dlažby? Radi by ste použili terasové platne, palisády, alebo tvárnice pre betónový plot, ale neviete si vybrať tvar, či farbu, ktorá by sa najviac hodila k vášmu domu? Žiadny problém, náš tím centra služieb zákazníkom Vám vytvorí návrh pomocou novej služby DigiSolution. Viac informácií.